درباره سیتی موبایل

فروشگاه سیتی موبایل در راستای امر خرید اینترنتی محصولات دیجیتالی برای تمامی هموطنان عزیز جهت کاهش سفرها ودر دسترس بودن تمامی بازارها و دسترسی آسان کاربران به محصولات دیجیتال بازار ایران و جهان مناسب ترین قیمت ها ایجاد گردیده است.
این فروشگاه در سال ۱۳۹۵ آغاز به کار نمود و در حوضه مختلف محصولات دیجیتالی فعالیت مینماید.
فروشگاه سیتی موبایل با تکیه بر اعتقاد و‌استقلال شما عزیزان در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات فروش محصولات با نازلترین قیمت ها مختص هر سلیقه به صورت الکترونیکی اقدام نموده است.
سایت فروش سیتی موبایل، باهدف معرفی،برسی، آموزش و فروش محصولات و با در نظر گرفتن حمایت محصولات ملی الکترونیکی و دیجیتالی شامل انواع فروش گوشی های موبایل تبلت گجت لب تاپ و کامپیوتر و انواع لوازم جانبی لنز دوربین،برای سهولت و دسترسی آسان و آنلاین کاربران خود راه اندازی شده است.
با پیاده سازی ارزش پرداخت درگاه آنلاین و درگاه های پرداخت آنلاین و‌بی درد سر جهت خرید بی دردسر و دغدغه در هر زمان و مکان با شرایط ساده برای شما عزیزان فراهم نموده است.

شما کاربران‌گرامی با انتخاب سایت و مقایسه قیمت ها میتوانید بهترین را انتخاب و‌خرید را با کمترین قیمت و با خیال آسوده از فروشگاه سیتی موبایل فرمایید.

در فروش هر یک از محصولات و بخش ها شما عزیزان میتوانید با مشخصات فنی و قیمت انواع گوشی موبایل و گجت و اکسسوری و رایانه با برندهای متنوع آشنا شوید و پس از برسی و انتخاب‌ شما میتوانید از متخصص های مجرب نیز استفاده کنید و با یک انتخاب به صرفه و کار آمد داشته باشید.

تمامی کالا ها و خدمات ارائه شده سیتی موبایل دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه هستند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران هست.